Czy FlexHR pobiera opłaty od kandydatów do pracy za pośrednictwo?

Nie:) Udział kandydatów w rekrutacjach prowadzonych przez FlexHR jest dobrowolny i bezpłatny. Bardzo ważne: jako pracownik otrzymujesz wypłatę zgodnie z informacjami zawartymi w umowie. We FlexHR nie pobieramy żadnych opłat z Twojej pensji.

Czy osoba pracująca w danej firmie, a będąca zatrudniona przez FlexHR, może zarabiać mniej niż osoba zatrudniona bezpośrednio przez tę firmę?

Pracownik zatrudniony przez FlexHR musi zarabiać dokładnie tyle samo, co osoba zatrudniona przez firmę. Dotyczy to sytuacji, gdzie te obie osoby zajmują stanowisko o tej samej nazwie i mają ten sam zakres zadań.

Jeżeli podejmę pracę za pośrednictwem FlexHR, to z kim mam załatwiać sprawy związane z formalnościami?

Każdy pracownik otrzymuje od nas na początku pracy informację z danymi kontaktowymi osoby, która jest jego opiekunem na czas zatrudnienia przez FlexHR. I to z wskazaną osobą prosimy o regulowanie wszelkich kwestii związanych z wypłatami, urlopami, zwolnieniami itp.

Czy pracując przez Agencję Zatrudnienia FlexHR umowy o prace są zawierane zawsze na bardzo krótki czas, np. tydzień, 2 tygodnie, miesiąc?

Nie, każdy pracownik na rozmowie o pracę dostaje informację odnośnie długości umów. Na początku zatrudnienia umowy rzeczywiście są stosunkowo krótkie – z reguły miesięczne. Po pewnym czasie jednak pracownicy dostają umowy dłuższe – 3 miesięczne, półroczne, roczne – bądź jeśli się sprawdzają – zostają zatrudniani bezpośrednio przez zakład, w którym pracują.

Czy pracując wcześniej w Agencji Zatrudnienia FlexHR jest możliwość podjęcia ponownego zatrudnienia w innym zakładzie, z którym agencja współpracuje?

Oczywiście, jest wiele ofert z których może skorzystać były pracownik Agencji FlexHR. Wystarczy podejść do jednego z naszych oddziałów (Toruń, ul. Kościuszki 51B; Bydgoszcz, ul. Śniadeckich 19; Grudziądz, Al. 23 Stycznia 26/18) od poniedziałku do piątku między 9 a 17. Albo można przejrzeć dostępne ogłoszenia w zakładce Znajdź pracę.